Przejdź do treści
PORZĄDEK  MSZY  ŚW.  I  NABOŻEŃSTW
NIEDZIELE  I  UROCZYSTOŚCI: 7.00, 9.00, 11.00, 13.00 (dla Dzieci) i 18.00 (w lipcu i sierpniu o 19.00)
DNI POWSZEDNIE: 7.00 i 18.00
SAKRAMENT  POJEDNANIA -  w czasie każdej Mszy Świętej
UWAGA! W związku z wizytą duszpasterską w miesiącu styczniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek, czwartek i sobotę w godzinach 8.00-9.00.
Adwent
gwiazdki
PROGRAM  WIZYTY  DUSZPASTERSKIEJ
 13.01.2019 r.

  
13.01.2019 r. (niedziela)  -  od godz. 15.00
       Pergolowa 5:
        • pierwszy kapłan - klatki: 1, 2 i 3
        • drugi kapłan - klatki: 4, 5 i 6
Limbowa 5:
        • pierwszy kapłan - klatki: 1, 2 i 3
        • drugi kapłan - klatki: 4 i 5
Altanowa 5:
        • pierwszy kapłan - klatki: 1, 3 i 7
        • drugi kapłan - klatki: 2, 4, 5 i 6
 
PROGRAM  WIZYTY  DUSZPASTERSKIEJ
 14-20.01.2019 r.

  
14.01.2019 r. (poniedziałek)  -  od godz. 16.00
Altanowa 8:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3, 4 i 5
Willowa 21:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3 i 4
Limbowa (domki):
    • pierwszy kapłan - domki od nr 4 do 22
    • drugi kapłan - domki od nr 48 do 24

15.01.2019 r. (wtorek)  -  od godz. 16.00
Kaskadowa 11:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3 i 4
    • trzeci kapłan - klatka 5
Poligonowa 10:
    • pierwszy kapłan - mieszkania od nr 1 do 24
    • drugi kapłan - mieszkania od nr 48 do 25
Poligonowa 12:
    • pierwszy kapłan - mieszkania od nr 1 do 24
    • drugi kapłan - mieszkania od nr 48 do 25

16.01.2019 r. (środa)  -  od godz. 16.00
Kaskadowa 7:
    • pierwszy kapłan - mieszkania od nr 1 do 21
    • drugi kapłan - mieszkania od nr 53 do 22
Kaskadowa 9:
    • pierwszy kapłan - klatka 1
    • drugi kapłan - klatka 2
Relaksowa 23:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3 i 4

17.01.2019 r. (czwartek)  -  od godz. 16.00
Relaksowa 12:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatka 3
    • trzeci kapłan - klatki: 4 i 6
    • czwarty kapłan - klatki: 5 i 7
    • piaty kapłan - klatki: 8 i 9
Relaksowa 11:
    • pierwszy kapłan - klatka 2, a następnie klatka 1 od nr 1 do 14
    • drugi kapłan - klatka 3, a następnie klatka 1 od nr 28 do 15

18.01.2019 r. (piątek)  -  od godz. 16.00
Relaksowa 9:
    • pierwszy kapłan - klatka 1
    • drugi kapłan - klatki: 2, 4 i 6
    • trzeci kapłan - klatka 3
    • czwarty kapłan - klatka 5
Relaksowa 15:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3 i 4

19.01.2019 r. (sobota)  -  od godz. 15.00
Zielone Wzgórze 1:
    • pierwszy kapłan - klatka 1
    • drugi kapłan - klatka 2
Zielone Wzgórze 3:
    • pierwszy kapłan - klatka 1
    • drugi kapłan - klatka 2
Zielone Wzgórze 5:
    • pierwszy kapłan - klatka 1 i 2
    • drugi kapłan - klatka 3
Kaskadowa 1:
    • jeden kapłan - od numeru 1

20.01.2019 r. (niedziela)  -  od godz. 15.00
Altanowa 6:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3, 4 i 7
    • trzeci kapłan - klatki: 5 i 6
Relaksowa 17:
    • pierwszy kapłan - klatki: 1 i 2
    • drugi kapłan - klatki: 3 i 4

Wróć do spisu treści