Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  16.02.2020 r.

  1. W dniu dzisiejszym trwa zbiórka do puszki na tzw. Fundusz Wschodni czyli jest to pomoc Polakom mieszkającym na Wschodzie.
  2. Również dzisiaj jest spotkanie przygotowujące do bierzmowania. O godz. 17.00 spotkanie jest dla dziewcząt, zaś dla chłopców o 19.00 w sali w klasztorze.
  3. W najbliższą środę tj. 18.02.20 r w Zespole Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące odnawialnych źródeł energii. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  4. W przyszłą sobotę Franciszkańska Oaza Dzieci Bożych i Młodzież Franciszkańska zapraszają dzieci i młodzież naszej parafii na zabawę karnawałową, która odbędzie w sali klasztoru. Rozpoczęcie o gdoz.17.00 i potrwa ona do 20.00. Warunkiem uczestnictwa jest przebranie. Moż-na też przynieść na spotkanie małe co nieco. Serdecznie zapraszamy.
  5. W następną niedzielę, na zakończenie karnawału, organizowany jest kiermasz ciast przez Ro-dziców, Opiekunów i Młodzież Franciszkańską oraz Franciszkańską Oazę Dzieci Bożych.
  6. Wspólnota duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame zaprasza  w przyszła niedzielę na  małżeńską adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej na Mszę św. o godz. 18.00 z kolejną konferencją o świętości małżeństw  na temat: "Wrogowie świętości".
Wróć do spisu treści