Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28.  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  ROK  C -  13.10.2019 r.

  1. Przeżywamy w Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie i chodźmy.. Ofiary zebrane w tym dniu do puszki przeznaczone są na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. Przypominamy, że dzisiaj jest spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w sali konferencyjnej klasztoru. O godz. 17.00 zapraszamy dziewczęta, zaś o 19.00 chłopców.
  3. Nabożeństwo fatimskie, ostatnie już w tym roku, odbędzie się po Mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.
  4. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała. W tym dniu pamiętajmy o katechetach, nauczycielach i wychowawcach z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  5. W środę obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W tym to dniu dziękujmy Bogu za dar Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II.
  6. W tym roku przypada 30 – lecie Lubelskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum Dobrego Samarytanina. W związku z tym 17 października w czwartek w auli KUL-u odbędzie się konferencja i spektakl poświęcony bł. Hannie Chrzanowskiej. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej hospicjum.
  7. W piątek otaczamy modlitwą Służbę Zdrowia z racji wspomnienia ich Patrona – św. Łukasza.
  8. Zbliża się miesiąc listopad – czas modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki wypominkowe są umieszczone na stoliku. Prosimy o czytelne ich wypełnianie. Za zmarłych będziemy się modlić w miesiącu listopadzie codziennie o godz. 17.30.
Wróć do spisu treści