Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14. NIEDZIELA ZWYKŁA  -  05.07.2020 r.

  1. W dniu wczorajszym, w naszej parafii rozpoczęło się JERYCHO czyli trwanie na modlitwie różań-cowej przez cały tydzień. Intencją modlitewnego trwania jest nasza Ojczyzna i modlimy się o światło Ducha św. dla kierujących naszym krajem, o przestrzeganie i zachowywanie nauki Chrystusa, o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci, o poszanowanie instytucjimałżeństwa i rodziny. Zakończenie modlitewnego trwania czyli Jerycha w najbliższy piątek Mszą św. o godz.18.00.
  2. Pragniemy przypomnieć, że Msze św. w naszej parafii w lipcu i sierpniu, są odprawiane w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00 i 19.00.
  3. W środę obchodzimy święto św. Jana z Dukli, naszego bernardyńskiego współbrata, patrona Polski i Lwowa oraz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.
  4. Po raz 42 na Jasną Górę 4 sierpnia wyruszy Lubelska Piesza Pielgrzymka. Zapisy trwają do 10 lipca tylko i wyłącznie drogą emailową. Szczegóły znajdują się na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl.
  5. Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty cały dzień, a wejście jest do kościoła od kaplicy.
  6. Zachęcamy do czytania Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Wymienione czasopisma znajdują się przy bocznym wyjściu z kościoła.

Wróć do spisu treści