Lublin - klasztor i parafia OO. Bernardynów


Go to content


       MUZYKA W TLE

link do Radia Maryja

link do telewizji TRWAM


  JERYCHO RÓŻAŃCOWE  

Wielki Post 2012 r.

  O Jerycho     ● Program Jerycha     ● Godziny czuwania dla domów i grup       Zakończenie


  

Progam Jerycha

    z wykazem osób i grup prowadzących modlitwy
oraz czuwania na modlitwie poszczególnych ulic i bloków

DZIEŃ

GODZINY

NABOŻEŃSTWA WSPÓLNE

OSOBY i GRUPY
PROWADZĄCE MODLITWĘ

ULICA lub BLOKI
wyznaczone do modlitw
y

Środa
Popielcowa

22 luty 2012

21.00

ROZPOCZĘCIE Apel Jasnogórski

kapłan

wszyscy chętni

21.30 – 23.00

czuwanie

Bartnik Krystyna

Tarasowa 5

23.00 – 1.00

//

Wierzchoń Henryka

Poligonowa 8

czwartek
23 luty

1.00 – 3.00

 

Szkutnik Genowefa

Kaskadowa 9

3.00 – 5.00

 

Szkutnik Piotr

Pergolowa 3

5.00 – 7.00

 

Stefanek Ludmiła

Pergolowa 5

7.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

7.30 – 10.00

 

Niedziałek Barbara/
Koło Różańcowe MB Fatimskiej

Pergolowa 1

10.00 – 12.00

 

Juścińska Zofia

Pergolowa 2

12.00 – 14.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Kozioł Izabella

ul. Poligonowa

14.00 – 16.00

 

Niedźwiedź Krystyna

Kaskadowa 7

16.00 – 17.30

 

Wierzchoń Henryka

Pergolowa 4

17.30

Droga Krzyżowa

kapłan

wszyscy chętni

18.00

Msza św.

kapłan

18.30

codzienny różaniec

p. Kozioł Izabella

19.00 – 21.00

 

Wieczorek Lucyna, Machno Anna

Kaskadowa 11

21.00 -23.00

Apel Jasnogórski

kapłan

Tarasowa 4, ul. Sławinek

 

Kowalik-Stolarz Henryka

23.00 – 24.00

 

Choma Agnieszka

Altanowa 8

Piątek
24 luty

0.00 – 1.00

 

Budzyński Kazimierz

1.00 – 3.00

 

Wierzchoń Henryka

Altanowa 6

3.00 – 5.00

 

Niewiadomska Wiesława

Altanowa 5

5.00 – 7.00

 

Leńczuk Henryka/ Drozd Marianna

Altanowa 4

7.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

7.30 – 10.00

 

Pytka Halina

Tarasowa 3

10.00 – 12.00

 

Krysa Krystyna, Kozioł Izabella

ul. Willowa

12.00 – 14.00

 

Martyniuk Wiktoria

ul. Gen. Ducha, ul. Szymańskiego

14.00 – 16.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Wiąsek Elżbieta

Poligonowa 8, Tarasowa 2A

16.00 – 17.00

 

Dzieci ze Świetlicy

Tarasowa 6

17.00  – 17.30

 

Bocian Krystyna

17.30

Droga Krzyżowa

kapłan

wszyscy chętni

18.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

18.30 – 21.00

codzienny różaniec

p. Wierzchoń

Relaksowa 4

 

Konefał Zofia/ Golasińska Janina

21.00

Apel Jasnogórski

kapłan

Relaksowa 2

21.00 – 23.00

 

Kowalska-Witer Elżbieta

 

23.00 – 1.00

 

Romańczuk Krystyna

Kaskadowa 1

Sobota
25 luty

1.00 – 3.00

 

Chrzonstowski Antoni

Willowa 21

3.00 – 5.00

 

Ławicka Danuta

Poligonowa 10

Poligonowa 12

5.00 – 7.00

 

Zagrodniczek Władysława

Relaksowa 8

7.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

7.30 – 10.00

 

Koło Różańcowe MB Niepokalanej/
Wiśniewska Wiesława

Relaksowa 6

10.00 – 11.00

 

Ministranci

o.Ksawery i Juścińska Zofia

ul. Północna

11.00 – 12.00

 

Oaza Dzieci Bożych / o. Herbert

12.00 – 14.00

 

Wieczorek Lucyna

Relaksowa 14

14.00 – 16.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Dudeńko Teresa, Jędzura Zofia

Relaksowa 11, Limbowa 3

16.00 - 17.30

 

Choma Agnieszka,
Niedziałek Barbara

ul. Mineralna, ul. Nowickiego, ul. Sławinek

17.30

Droga Krzyżowa

kapłan

wszyscy chętni

18.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

18.30 – 19.00

Nabożeństwo do bł. Jana Pawła II

kapłan

wszyscy chętni

19.00 - 21.00

 

Młodzież Franciszkańska, Schola

Relaksowa 4

21.00

Apel Jasnogórski

kapłan

Tarasowa 4

21.30 - 23.00

 

Kaznowska Janina

 

23.00 – 1.00

 

Kowalik-Stolarz Henryka

Poligonowa 2B, Willowa 1

Niedziela
26 luty

1.00 – 3.00

 

Grabek-Kozera Justyna

ul. Willowa

3.00 – 5.00

 

Szkutnik Genowefa

Tarasowa 3

5.00 – 7.00

 

Szkutnik Piotr

Pergolowa 4

7.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

8.00

Godzinki o Męce Pańskiej

kapłan

wszyscy chętni

8.30 - 9.00

codzienny różaniec

Koło Różańcowe MB Niepokalanej

wszyscy chętni

9.00

Msza św.

 

wszyscy chętni

10.00

 

10.20 - 11.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia –śpiew.

kapłan


Rada parafialna

wszyscy chętni

11.00

Msza św.
i Gorzkie Żale

kapłan

wszyscy chętni

12.15 - 13.00

 

Romańczuk Krystyna

Pergolowa 3

13.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

14.00 – 16.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Martyniuk Wiktoria

Pergolowa 5

16.00 – 17.00

 

Wiśniewska Małgorzata

Kaskadowa 7 Bartnicza 28

17.00 – 17.30

 

Kand. do Bierzmowania (dziewczęta) – o. Radomił

17.30

Droga Krzyżowa

18.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

19.00 - 20.00

 

Kand. do Bierzmowania (chłopcy)
– o. Radomił

Altanowa 5

20.00 – 21.00

 

Jałowińska Krystyna

21.00

Apel Jasnogórski

kapłan

21.30 – 23.00

 

Wspólnota Domowego Kościoła
- o. Adam

Pergolowa 1

23.00 – 1.00

 

Ślęzak

Pergolowa 2

Poniedziałek
27 luty

 

1.00 – 3.00

 

Bartnik Krystyna

ul. Mineralna, ul. Nowickiego

3.00 – 5.00

 

Stefanek Ludmiła

Kaskadowa 11

5.00 – 7.00

 

Pytka Halina

Altanowa 8

7.00 - 7.30

Msza św.

kapłan

Altanowa 8

7.30 – 10.00

 

Juścińska Zofia/
Koło różańcowe MB Różańcowej

Altanowa 6

10.00 – 12.00

 

Kozioł Izabella

ul. Poligonowa

12.00 – 14.00

 

Niewiadomska Wiesława

ul. Północna

14.00 – 16.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Niedźwiedź Teresa

Altanowa 4

16.00 – 17.30

 

Niedźwiedź Krystyna

Poligonowa 10 i 12

17.30 – 18.00

Droga Krzyżowa

 

Poligonowa 10 i 12

18.00

Msza św.

 

wszyscy chętni

18.30

codzienny różaniec

Legion Maryi

Relaksowa 11,            Limbowa 3

19.00  – 21.00

 

21.00  – 21.30

Apel Jasnogórski

kapłan

21.30 – 23.00

 

Budzyński Kazimierz

Tarasowa 5

23.00 – 1.00

 

Chrzonstowski Antoni

Relaksowa 14

Wtorek
28 luty

1.00 – 3.00

 

Lalak Maria

Tarasowa 6

3.00 – 5.00

 

Wiśniewska Wiesława

Relaksowa 6

5.00 – 7.00

 

Konefał Zofia, Golasińska Janina

Relaksowa 2

7.00

 

Msza św.

wszyscy chętni

7.30 – 10.00

 

Koło różańcowe MB Królowej Polski Leńczuk Henryka/ Niedźwiedź Krystyna

Kaskadowa 1

10.00 – 12.00

 

Jędura Zofia, Dudeńko Teresa

ul. Gen. Ducha, ul. Szymańskiego

12.00 – 14.00

 

Kozioł Izabella, Krysa Krystyna

Willowa 21

14.00 – 16.00

15.00 - Koronka
do B. Miłosierdzia

Wiąsek Elżbieta

Relaksowa 8

16.00 – 17.30

 

Sokołowska Ewa

Kaskadowa 9

17.30

Droga Krzyżowa

kapłan

wszyscy chętni

18.00

Msza św.

kapłan

wszyscy chętni

18.30 - 19.00

codzienny różaniec

Antoni Chrzonstowski

Kaskadowa 9

19.00 - 21.00

 

Niedźwiedź Teresa

Willowa 1

Poligonowa 2B

21.00

Apel Jasnogórski ZAKOŃCZENIE

kapłan

wszyscy chętni

 


- Wykaz ulic i bloków wyznaczonyh do czuwań zobacz TUTAJ



   

Back to contentt | Back to main menu