Lublin - klasztor i parafia OO. Bernardynów


Go to content


       MUZYKA W TLE

link do Radia Maryja

link do telewizji TRWAM


  JERYCHO RÓŻAŃCOWE  

Wielki Post 2012 r.

O Jerycho     ● Program Jerycha     ● Godziny czuwania dla domów i grup       Zakończenie

UDZIAŁ ULIC I BLOKÓW W MODLITEWNYM CZUWANIU

ULICA / BLOK
(alfabetycznie)

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY MODLITWY

Altanowa 4

24 luty 2012

piątek

5.00 – 7.00

27 luty

poniedziałek

14.00 – 16.00

Altanowa 5

24 luty

piątek

3.00 – 5.00

26 luty

niedziela

19.00 – 21.00

Altanowa 6

24 luty

piątek

1.00 – 3.00

27 luty

poniedziałek

7.30 – 10.00

Altanowa 8

23 luty

czwartek/piątek

23.00 – 1.00

27 luty

poniedziałek

5.00 – 7.00

Bartnicza 28

26 luty

niedziela

16.00 – 18.00

ul. Gen. Ducha

24 luty

piątek

12.00 – 14.00

28 luty

wtorek

10.00 – 12.00

Kaskadowa 1

24 luty

piątek/sobota

23.00 – 1.00

28 luty

wtorek

7.30 – 10.00

Kaskadowa 7

23 luty

czwartek

14.00 – 16.00

26 luty

niedziela

16.00 – 18.00

Kaskadowa 9

23 luty

czwartek

1.00 – 3.00

28 luty

wtorek

16.00 – 18.00

Kaskadowa 11

23 luty

czwartek

19.00 – 21.00

27 luty

poniedziałek

3.00 – 5.00

Limbowa 3

25 luty

sobota

14.00 – 16.00

27 luty

poniedziałek

19.00 – 21.00

ul. Mineralna

25 luty

sobota

16.00 - 18.00

27 luty

poniedziałek

1.00 - 3.00

ul. Nowickiego

25 luty

sobota

16.00 - 18.00

27 luty

poniedziałek

1.00 - 3.00

Pergolowa 1

23 luty

czwartek

7.00 – 10.00

26 luty

niedziela

21.00 – 23.00

Pergolowa 2

23 luty

czwartek

10.00 – 12.00

26 luty

niedziela/poniedziałek

23.00 – 01.00

Pergolowa 3

23 luty

czwartek

03.00 – 05.00

26 luty

niedziela

12.15 – 13.00

Pergolowa 4

23 luty

czwartek

16.00 – 18.00

26 luty

niedziela

5.00 – 7.00

Pergolowa 5

23 luty

czwartek

5.00 – 7.00

26 luty

niedziela

13.50 – 16.00

ul. Poligonowa

23 luty

czwartek

12.00 -14.00

27 luty

poniedziałek

10.00 – 12.00

Poligonowa 10 i 12

25 luty

sobota

3.00 – 5.00

27 luty

poniedziałek

16.00 – 18.00

Poligonowa 2B

25 luty

sobota/niedziela

23.00 – 1.00

28 luty

wtorek

19.00 – 21.30

Poligonowa 8

22 luty

środa/czwartek

23.00 - 1.00

24 luty

piątek

14.00 - 16.00

ul. Północna

25 luty

sobota

10.00 – 12.00

27 luty

poniedziałek

12.00 – 14.00

Relaksowa 2

24 luty

piątek

21.00 – 23.00

28 luty

wtorek

5.00 – 7.00

Relaksowa 4

24 luty

piątek

18.30 – 21.00

25 luty

sobota

18.30 – 21.00

Relaksowa 6

25 luty

sobota

7.30 – 10.00

28 luty

wtorek

3.00 – 5.00

Relaksowa 8

25 luty

sobota

5.00 – 7.00

28 luty

wtorek

14.00 – 16.00

Relaksowa 11

25 luty

sobota

14.00 – 16.00

27 luty

poniedziałek

19.00 – 21.00

Relaksowa 14

25 luty

sobota

12.00 – 14.00

27 luty

poniedziałek/wtorek

23.00 – 1.00

 ul. Szymańskiego

24 luty

piątek

12.00 – 14.00

28 luty

wtorek

10.00 – 12.00

ul. Sławinek

23 luty

czwartek

21.00 – 23.00

25 luty

sobota

16.00 – 18.00

Tarasowa 2A

24 luty

piątek

14.00 – 16.00

27 luty

poniedziałek/niedziela

23.00 – 01.00

Tarasowa 3

24 luty

piątek

7.30 – 10.00

26 luty

niedziela

3.00 – 5.00

Tarasowa 4

23 luty

czwartek

21.00 – 23.00

25 luty

sobota

21.00 – 23.00

Tarasowa 5

22 luty

środa

20.40 – 23.00

27 luty

poniedziałek

21.00 – 23.00

Tarasowa 6

24 luty

piątek

16.00 – 18.00

28 luty

wtorek

1.00 – 3.00

ul. Willowa

24 luty

piątek

10.00 – 12.00

26 luty

niedziela

1.00 – 3.00

Willowa 1

25 luty

sobota/niedziela

23.00 – 1.00

28 luty

wtorek

19.00 – 21.30

Willowa 21

25 luty

sobota

1.00 – 3.00

28 luty

wtorek

12.00 – 14.00

 

GRUPY PARAFIALNE

Oaza Dzieci Bożych

25 luty

sobota

11.00 – 12.00

Dzieci ze świetlicy

24 luty

piątek

16.00 – 17.00

Młodzież Franciszk. i Schola

25 luty

sobota

19.00 – 21.00

Ministranci

25 luty

sobota

10.00 – 11.00

Domowy Kościół

26 luty

niedziela

21.30 – 23.00

Rada Parafialna

26 luty

niedziela

10.20 – 11.00

Legion Maryi

27 luty

poniedziałek

18.30 – 21.00

Koło Różańcowe
MB Fatimskiej

23 luty

czwartek

7.30 – 10.00

Koło Różańcowe
MB Niepokalanej

25 luty

26 luty

sobota

niedziela

7.30 – 10.00

8.30 – 9.00

Koło Różańcowe
MB Królowej Polski

28 luty

wtorek

7.30 – 10.00

Koło Różańcowe
MB Różańcowej

27 luty

poniedziałek

7.30 – 10.00

Kandydaci do Bierzmowania - dziewczęta

26 luty

niedziela

17.00 – 18.00

Kandydaci do Bierzmowania - chłopcy

26 luty

niedziela

19.00 – 20.00



   

Back to contentt | Back to main menu