ADWENTOWE JERYCHO  RÓŻAŃCOWE

od 6 – 12 grudnia 2020 r.

w intencji:    O USTANIE PANDEMII i ZGODĘ W OJCZYŹNIE

 

Prosimy dopisywać się w dowolnie wybrane dni i godziny - sugerując się najlepiej proponowanymi ulicami i blokami (zob. wykaz)      POWRÓT

 

Godzina/          

    Dzień

NIEDZIELA

6 XII

PONIEDZIAŁEK

7 XII

WTOREK

8 XII

ŚRODA

9 XII

CZWARTEK

10 XII

PIĄTEK

11 XII

SOBOTA

12 XII

 

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

zdeklarowani  

(propozycja ulic / bloków)

0:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomarańczowy kolor oznacza modlitwę
w kościele (transmitowaną)

 

Szary kolor oznacza możliwość

odmawiania
 w kościele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczęcie

Jerycha

 

ul. Gen. Ducha

 Adamiak Anna

Wieczorek Lucyna

 

 

Relaksowa 16

Obszyńska Elżbieta

Smaga Emilia i St.

Pergolowa 1 i 2

Stefanek L i M

Kowalczyk Halina

Zajączkowski Andrzej

Tarasowa 3 i 5

Józenko Alicja

Kowalczyk Halina

Kusak Małgorzata

Kopaccy Anna i Marek

Poligonowa 8 i 10

Droździel Dorota

Droździel Franciszek

Altanowa 5 i  8

Gibuła Małgorzata

Dudeńko Teresa

Sarnecka Teresa

1:00

ul. Szymańskiego

Adamiak Anna

Wieczorek Lucyna

 

Relaksowa 9 i 11

Obszyńska Elżbieta

Smaga Emilia i St.

Pergolowa 3 i 4

Józenko Alicja

Kowalczyk Halina

Relaksowa 2 i 4

Józenko Alicja

Kowalczyk Halina

Poligonowa 12

Drożdziel Dorota

Drożdziel Franciszek

Altanowa 4 i 6

Gibuła Małgorzata 

Wierzchoń Anna

2:00

ul. Północna

Patron Grażyna

Patron Wiesław

Ławicka Danuta

Relaksowa 13 i 15

Hałasowska Zofia

Paszko Stanisława

Gurna Małgorzata

Pergolowa 5

Józenko Alicja

Niedżwiedż Krystyna

Relaksowa 6 i 8

Niewiadomska W

Brzozowska Maria

Zielone Wzgórze 1 i 3

Smaga Emilia

Smaga Stanisław

Tarasowa 4 i 6

Patron Grażyna

Patron Wiesław

3:00

ul. Mineralna i ul. Nowickiego

 

Patron Grażyna

Patron Wiesław

 

Relaksowa 17 i 23

 

Hałasowska Zofia

Paszko Stanisława

Kasztelańska 29

 

Niedżwiedż Krystyna

Jaworska I i T

Limbowa 3

Brzozowska Maria

Niewiadomska W.

Zielone Wzgórze 2 i 4

 

Smaga Emilia

Smaga Stanisław

Tarasowa 3 i 5

Patron Grażyna

Patron Wiesław

Konefał Zofia

Kopaccy Anna i Marek

4:00

ul. Poligonowa

Stefanek Ludmiła

Stefanek Marian

Skrzypek Marta

Lasek Walentyna

Ławicka Teodozja

Relaksowa 25 i 27

Karasek Alina

Skrzypek Marta

Kasztelańska 31

Durakiewicz Elżbieta

Jaworska I i T

Kuk J.

Limbowa 5

Durakiewicz Elżbieta

Wojciechowska Jolanta

 

Zielone Wzgórze 7 i 5

Adamiak Anna

Durakiewicz Elżbieta

Duda Paweł

Relaksowa 2 i 4

Wiśniewska Wiesława

Drozd Maria

Mościcka Jolanta

5:00

Kaskadowa 7 i 9

Stefanek Ludmiła

Stefanek Marian

Szymańska Irena(Bydgoszcz) 

Relaksowa 62

Karasek Alina

Skrzypek Marta

Skwarzyński Mariusz

ul. Willowa

Durakiewicz Elżbieta

Drozd Janina

Kozdra Jadwiga

ul. Limbowa-domy

ul. Bartnicza

Durakiewicz Elżbieta

Wojciechowska Jolanta

Grzegorczyk Adriana

 

Wędrowna 2 i 4

Adamiak Anna

Durakiewicz Elżbieta

Relaksowa 6 i 8

Wiśniewska Wiesława

Drozd Maria

Kuk J.

 

6:00

Msza św.

RORATY

Msza św.

RORATY

Msza św.

RORATY

Msza św.

RORATY

Msza św.

RORATY

Msza św.

RORATY

7:00

Róża

M.B. Różańcowej

Juścińska i Olszewska

 

Róża

M.B. Królowej Polski

Pietras i Niedżwiedż

Róża

M.B. Nieustaj. Pomocy

Wiśniewska i Witer

Róża

M.B. Niepokalanej

Wiąsek Elżbieta

Róża

M.B. Fatimskiej

Budzyńska E i K

Róża

M.B. Kalwaryjskiej

 Żurawska Anna

 - Teresa Dudeńko

- Anna Żurawska
- Walentyna i Wład. Lasek

- Ławicka Teodozja

8:00

Kaskadowa 11 i  Willowa 21

 

Gibuła Małgorzata

Dudeńko Teresa

 

 

Relaksowa 22 i 24

 

Jałowińska Krystyna

Krawczak M i K

Szymańska Irena

ul. Sławinek

 

Kozioł Izabella

Nieścior Zofia

Szymańska Irena

Pastuszak Krzysztof

Relaksowa 12

 

Jałowińska Krystyna

Paszko Stanisława

Jawor Teresa i Jerzy

Wędrowna 8 i 10

 

Gibuła Małgorzata

Paszko Janina

Szymańska Irena

Limbowa 3

 

Niedźwiedź Krystyna

Bardzka Monika

9:00

Altanowa 5 i 8

Gibuła Małgorzata

Dudeńko Teresa

 

 

Relaksowa 26 i 28

Jałowińska Krystyna

Miciuła Monika

ul. Gen. Ducha

Krawczak Maria

Krawczak Kazimierz

Relaksowa 14

Jałowińska Krystyna

Paszko Stanisława

 

Wędrowna 6 i 12

Gibuła Małgorzata

Paszko Janina

Limbowa 5

Niedżwiedż Krystyna

Bardzka Monika

 

 

10:00

Altanowa 4 i 6

Wrona Grzegorz

Chałaj Renata

 

 

Willowa 1 i Poligonowa 2B

Sokołowska Ewa

Juścińska Zofia

 

ul. Szymańskiego

Krawczak Maria

Krawczak Kazimierz

Górna Małgorzata

 

 

Relaksowa 16

Paszko Janina

Wrona Grzegorz

 

ul. Willowa

Wrona Grzegorz

Madej Stanisława

Drozd Janina

ul. Limbowa – domy
i ul. Bartnicza

Jałowińska Krystyna

Kozioł Izabella

Grzegorczyk Anna

11:00

Tarasowa 4 i 6

Pietras Wanda

Chałaj Renata

 

 

Poligonowa 8 i 10

Sokołowska Ewa

Juścińska Zofia

ul. Północna

Miciuła Monika

Budzyński Kazimierz

Relaksowa 9 i 11

Wieczorek Lucyna

Paszko Janina

ul. Sławinek

Karasek Alina

Juścińska Zofia

Pastuszak Wiesława

Relaksowa 12

Jałowińska Krystyna

Kozioł Izabella

12:00

Tarasowa 3 i 5

Pietras Wanda

Zagrodniczek W

Witer Elżb. i Stan.

Poligonowa 12

GODZINA ŁASKI

Wieczorek Lucyna

Żurawska Anna

Witer Elżb. i Stan.

 

ul. Mineralna i  Nowickiego

Zagrodniczek W.

Ławicka Danuta

Witer Elżb. i Stan.

 

Relaksowa 13 i 15

Wieczorek Lucyna

Lalak Maria

Witer Elżb. i Stan.

 

ul. Gen. Ducha

Karasek  Alina

Juścińska Zofia

Witer Elżb. i Stan.

 

Relaksowa 14

Dudeńko Teresa

Zagrodniczek W.

Witer Elżb. i Stan.

Jawor Teresa i Jerzy

 

13:00

Relaksowa 2 i 4

Partyka J i E

Zagrodniczek W.

Mościcka Jolanta

 

Zielone Wzgórze 1 i 3

Wieczorek Lucyna

Żurawska Anna

ul. Poligonowa

Partyka J i E

Zagrodniczek W.

Skrzypek Marta

Lasek Walentyna

Ławicka Teodozja

Relaksowa 17 i 23

Wiąsek Elżbieta

Pelińska Elżbieta

ul. Szymańskiego

Partyka Jadwiga Partyka Edward

Relaksowa 16

Zagrodniczek W.

Drozd Dorota

14:00

Relaksowa 6 i 8

Partyka Jadwiga Partyka Edward

 

 

Zielone Wzgórze 2 i 4

Wiąsek Elżbieta

Budzyński Kazimierz

Kaskadowa 7 i 9

Partyka Jadwiga Partyka Edward

Relaksowa 25 i 27

Wiąsek Elżbieta

Pelińska Elżbieta

Wasilewska Izabela

ul. Północna

Patryka Jadwiga  Partyka Edward

Górna Małgorzata

 

Relaksowa 9 i 11

Stolarz Henryka

Łapińska Elżbieta

Jabłońska-Kwiecień M.

15:00

Limbowa 3

Niedźwiedź Krystyna

Drozd Janina

 

 

Zielone Wzgórze 7 i 5

Wiąsek Elżbieta

Nieścior Zofia

 

Kaskadowa 11 i  Willowa 21

Ziembowicz Elżbieta

Lasek Walentyna

 

Relaksowa 62

Jarzynka Stanisława

Leńczuk Henryka

ul. Mineralna i  Nowickiego

Sokołowska Ewa

Nieścior Zofia

Relaksowa 13 i 15

Stolarz Henryka

Łapińska Elżbieta

16:00

Limbowa 5

Niedżwiedż Krystyna

Kozicka Joanna

 

 

Wędrowna 2 i 4

Sołtys Renata

Kozicka Joanna

Altanowa 5 i 8

Ziembowicz Elżbieta

Dudeńko Teresa

Relaksowa 22 i 24

Jarzynka Stanisława

Leńczuk Henryka

ul. Poligonowa

Sokołowska Ewa

Obszyńska Elżbieta

Skrzypek Marta

Lasek Walentyna

Ławicka Teodozja

Relaksowa 17 i 23

Wiąsek Elżbieta

Obszyńska Elżbieta

Wójtowicz Magdalena

17:00

ul. Limbowa - domy

ul. Bartnicza              

Róża M.B.Różańcowej      

Wierzchoń Henryka

Wątorscy Marek i Magdalena

Grzegorczyk Adriana

Róża

M.B. Pocieszenia

Leńczuk Henryka

Róża

M.B. Królowej Rodzin         

Lalak Maria

Róża

M.B. Pompejańskiej

Kozioł Izabella

Róża

M.B. Kalwaryjskiej        

Lasek Walentyna

Dudeńko Teresa

Ławicka Teodozja

                  Legion

Maryi

18:00

Msza św.

Po Mszy różaniec c.d.

Domowy kościół

Msza św.

 

Msza św.

 

Po Mszy
Różaniec c.d.

III Zakon Św. Franciszka

Msza św.

 

Po Mszy różaniec c.d.

Róże Różańcowe
(ogólnie)

Lasek Walentyna

Ławicka Teodozja

Msza św.

 

Po Mszy różaniec c.d.

Legion Maryi

Msza św.

 

 

19:00

Po Mszy różaniec c.d.

Oaza Dzieci Bożych
i Młodzież Franciszk.

Zakończenie

Jerycha

20:00

Msza św.

 

Wystawienie Najśw. Sak.

 

 

Rada Duszpasterska

 

Przyjaciele Oblubieńca

 

Ministranci-lektorzy

 

Chór Albertus

 

Diakonia Ikon

 

 

21:00

Apel Jasnogórski

i Różaniec

 (Legion Maryi)

 

 

Apel Jasnogórski

i Różaniec c.d.

(Róża M.B. Fatimskiej)

Apel Jasnogórski

i Różaniec c.d.

(Róża M.B. Różańcowej)

Apel Jasnogórski

i Różaniec c.d.

(Róża M.B. Królowej Polski)

Apel Jasnogórski

i Różaniec c.d.

(Róża M.B. Nieustającej Pomocy)

Apel Jasnogórski

i Różaniec c.d.

(Róża M.B. Niepokalanej)

 

22:00

ul. Willowa

Sokołowska Ewa

Sadura Jadwiga

Sadura Stanisław

Kozdra Jadwiga

Monika i Paweł z dziećmi

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi

Relaksowa 12

Droździel Dorota

Sadura Jadwiga

Sadura Stanisław

Jawor Teresa i Jerzy

Gruchoła Małgorzata

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi

Trębaczowska Zofia z rodziną

Wędrowna 8 i 10

Skórska Krystyna

Wojciechowska Jolanta

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi

Altanowa 4 i 6

Olszewska Marta

Drozd Dorota

Stypuła Anna

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi

Małgorzta K.

 

Relaksowa 26 i 28

Wiśniewska Małgorzata

Skórska Krystyna

Ławicka Danuta

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi

Kaskadowa 7 i 9

Żurawska Anna

Cękalska Anna

Jabłońscy Joanna i

Kozera Justyna, Eryk z dziećmi Jacek

 

 

23:00

ul. Sławinek

Sokołowska Ewa

Konefał Zofia

Pastuszak Beata i Mariusz

 

 

Relaksowa 14

Drożdziel Dorota

Wierzchoń Anna

 

Wędrowna 6 i 12

Skórska Krystyna

Wojciechowska Jolanta

 

 

Tarasowa 4 i 6

Olszewska Marta

Drozd Dorota

 

 

Willowa 1 i  Poligonowa 2B

Wiśniewska Małgorzata

Skórska Krystyna

Szymańska Irena

Kozdra Jadwiga

 

Kaskadowa 11 i  Willowa 21

Żurawska Anna

Cękalska Anna